UAB "PROVIVO LT" – tai kvalifikuota ir atestuota įmonė, turinti teisę atlikti ypatingų statinių projektavimo darbus. Įmonė, veiklą pradėjusi 1995 m., buvo įkurta kaip tarptautinio Nyderlandų kompanijos "Tebodin B. V." tinklo narė, atstovaujanti Baltijos šalių regionui. 2010 metais "Tebodin B. V." nusprendė pasitraukti iš Baltijos regiono, todėl, įmonės darbuotojams įsigijus kompaniją, ji buvo pervadinta į UAB "PROVIVO LT". 
Mūsų komanda – ilgametę darbo patirtį bei aukštą kvalifikaciją turintys specialistai. Daugelis inžinierių yra atestuoti pagal valstybines normas ir turi atitinkamus kvalifikacijos pažymėjimus. Kompanijos inžinieriai puikiai suderina turimas technines žinias su vakarų/rytų projektavimo standartais.
Per 20 veiklos metų sėkmingai paruošėme virš 350 įvairių sričių projektų. Mūsų darbinėje veikloje neįvyko nei vienas nelaimingas atsitikimas dėl kurio nukentėtų žmogus ar būtų sugadintas turtas 
UAB "PROVIVO LT" pasiekė aukštą automatizavimo lygį, naudoja naujausias projektavimui skirtas programas, tokias kaip AutoPlant, Robot Structural Analysis, Revit ir 3D CAD. Tai įgalina rengti išskirtinės kokybės brėžinius bei kitą dokumentaciją.

Daugialypis UAB "PROVIVO LT" profilis leidžia didžiuotis atliekamų projektavimo paslaugų kūrybingumu bei projektavimo idėjomis, kurios yra gerai subalansuotos ekonominiu, technologiniu bei eksploataciniu požiūriu.

MISIJA

Bendradarbiavimas su klientais, įgyvendinant jų konkurencingus planus. Sėkmingas darbo efektyvumo ir kūrybiškumo derinimas taikant komandinio darbo metodus. Tvarių projektinių sprendimų priėmimas ir jų kokybiškas realizavimas maksimaliai išpildant nustatytus ir numatomus klientų poreikius.

VIZIJA

 Lyderiaujanti bendrovė tiekianti savo klientams pasaulinio lygio paslaugas.

VERTYBĖS

• Atsakomybė

Mes siekiame kompetetingai atlikti kiekviena darbą ir jaučiame atsakomybę už savo projektus.

• Darnus ir greitas projektavimas 

Nuolat mokomės ir tobulėjame, kad rastume naujų sprendimų ir juos taikytume savo veikloje, kurie leistų mums greičiau atlikti užduotis.

• Racionalus komandinis darbas

Pasiekiame daugiau dirbdami kartu.

• Dėmesys užsakovui 

Dirbame lanksčiai atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius

• Kvalifikuotas ir sertifikuotas projektavimas

Sukauptos žinios ir įgyta patirtis padeda susitvarkyti su kritinėmis situacijomis. Esame profesionalūs ir nuolat tobulėjame siekdami gero bedrovės vardo.

 

Odoo text and image block